scrolltop scrollbottom

Novinky

Lukáš Novák po piatich rokoch v spišskonovoveskom drese
Redakcia | 10.01.2018 15:54:28
Spišská Nová Ves nastúpi na zápas 37. kola proti Novým Zámkom B aj s novou akvizíciou v útoku. V novoveskom drese sa proti Novozámčanom predstaví po piatich rokoch odchovanec tamojšieho hokeja Lukáš Novák. Informáciu pre prvaliga.sk potvrdil riaditeľ klubu Klaudius Zekucia. Jeho ďalšieho pôsobenie na Spiši je zatiaľ otázne. Posilnili sa aj Prešovčania, ktorí získali do kádra ruského útočníka Dmitriho Utkina.
 
Tridsaťjedenročný rodák zo Spišskej Novej Vsi pôsobil v tejto sezóne v extraligovej Detve, predtým hrával za Zvolen, Trenčín, Nové Zámky a tri roky strávil v Nitre. Technicky vynikajúci útočník Lukáš Novák odohral v extralige 269 duelov, v ktorých nazbieral úctyhodných 181 bodov (76 gólov a 105 asistencií).  
 
Dmitri Utkin opustil po 13 zápasoch extraligovú Detvu. Ruský krídelník odohral väčšinu svojej kariéry v domácej nižšej súťaži VHL, kde naposledy pôsobil v Nižnom Tagile. Na konte má však aj titul majstra Ruska. Správu o príchode 33-ročného útočníka do Prešova potvrdil pre prvaliga.sk generálny manažér klubu František Pulščák.
 
Foto: Ondrej Bobek
 
 
 
 
 
 
 

Ďalšie články