scrolltop scrollbottom

Novinky

Ofenzívu Topoľčian posilní do konca sezóny Filip Nemček
Matej Kolpák | 24.01.2018 13:35:59

Topoľčany posilňujú svoju ofenzívu. Do tímu prichádza Filip Nemček, ktorý v tejto sezóne pôsobil v prvoligovej Dubnici a naposledy vo francúzskom Nice. Informáciu potvrdil generálny manažér HC Topoľčany Ervín Mik.

Dvadsaťštyriročný rodák z Dubnice sa postupne prepracoval až do mládežníckych štruktúr Banskej Bystrice a odohral aj zopár zápasov v projekte HK Orange 20. Výraznejšie sa medzi seniorov zapísal v spomenutej Banskej Bystrici, kde strávil dve sezóny a rovnaký počet odohral aj za Duklu Trenčín.

V drese Topoľčian pôsobil v ročníku 2015/2016, v ktorom si pripísal na svoje konto 38 bodov v 33 ligových zápasoch a taktiež aj v nasledujúcej sezóne, v ktorej nazbieral 18 bodov v 25 dueloch. Aktuálnu sezónu začínal v rodnej Dubnici, kde sa mu bodovo darilo. Nastrieľal 10 gólov, pripísal si 19 asistencií, a to v dvadsiatich piatich zápasoch.

Následne neodmietol ponuku zahrať si vo francúzskej lige za Nice. V ôsmich dueloch vsietil len dva góly a zvyšok svojej sezóny bude pôsobiť opäť v topoľčianskom drese.

 

Foto: Natália Michalková


Ďalšie články