scrolltop scrollbottom

Novinky

Zápas hviezd s formátom 4 na 4! Rozhodnite o jeho obsadení aj kapitánoch
Redakcia | 23.12.2017 18:32:40

Naša druhá najvyššia hokejová súťaž si tretíkrát v histórii užije svoj vlastný Zápas hviezd. Najväčšie osobnosti St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy sa stretnú v inovatívnom exhibičnom zápase v sobotu 13. januára 2017 v Prešove. Zásadnou novinkou tohto ročníka bude formát 4 na 4 a taktiež rozdelenie tímov do dvoch kapitánskych all-stars tímov! Diváci sa môžu tešiť aj na zaujímavé či netradičné súťaže zručností a ešte bohatší divácky program počas prestávok.

V diváckom hlasovaní, ktoré potrvá od 21. decembra do 3. januára, budú mocť fanúšikovia poslať do metropoly Šariša dohromady desiatich hráčov a dvoch brankárov. Dvaja víťazi hlasovania budú korunovaní kapitánskym Céčkom a možnosťou zostaviť si svoj vlastný tím v "kapitánskej voľbe". Kapitáni si v nej zvolia kluby, s ktorými nastúpia v prvoligovej exhbibícii. 

Svojimi hlasmi môžete do kapitánskeho dresu obliecť aj hráčov ako Martin Hujsa, René Jarolín, Peter Podhradský, Jaroslav Obšut, Stano Gron, Albín Podstavek, Michal Kokavec, Miroslav Vantroba, Marek Kolba a ďalších. Nepochybne sa o vašu priazeň budú uchádzať aj mladé talenty, ktorých má St. Nicolaus 1. Hokejová liga neúrekom. Navyše, ak sa zapojíte do hlasovania, máte možnosť vyhrať dohromady 10 lístkov na samotné podujatie. 

HLASUJTE A ROZHODNITE O OBSADENÍ ZÁPASU HVIEZD >>>

Svoj hlas môžete odovzdať jednému brankárovi, dvom obrancom a trom útočníkom. Z hlasovania vzíde jeden hráč z každého klubu s najvyšším počtom hlasov plus dvaja brankári z rozdielnych klubov. Dvaja vybraní hráči s najvyšším počtom hlasov spomedzi všetkých budú v zápase hviezd kapitánmi a budú si v "kapitánskej voľbe" vyberať tímy, s ktorými nastúpia v zápase hviezd. Hlasovať môžete každý deň raz až do 3. januára 2017. Na stránke hlasovania nájdete tiež aktuálne poradie podľa počtu hlasov a takisto podrobne vysvetlený výber hráčov. 

V "kapitánskej voľbe" bude mať právo 1. výberu kapitán s úplne najvyšším počtom hlasov. Ku klubu, ktorý zastupuje, si tak bude môcť vybrať ešte štyri ďalšie kluby. Spolu s týmito klubmi získa do svojho tímu aj hráčov zastupujúcich daných prvoligistov, ktorí vzišli z diváckeho hlasovania. Kapitáni následne vyberú v spolupráci s manažérmi a trénermi klubov ďalších hráčov do svojho výberu. Každý tím bude mať k dispozícii dohromady 18 hokejistov, pričom musí mať minimálne 2 brankárov, 5 obrancov a 7 útočníkov.

Zápas hviezd St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy so začiatkom o 16:00 sa bude hrať v inovatívnom formáte 4 na 4 s pozmenenou dĺžkou tretín, ktoré budú trvať pätnásť minút. Dlhšie prestávky vyplnia súťaže zručností a program pre divákov. Najlepší hráč z každého výberu navyše získa poukaz na 2 noci pre 2 osoby v Hoteli FIS na Štrbskom plese. Celou akciou vás bude sprevádzať moderátor Európy 2 Dennis Bartalský. Po samotnom stretnutí budú mať fanúšikovia možnosť odfotiť sa so svojimi obľúbenými hráčmi a nechať si podpísať suveníry.

Vstupenky v hodnote 3 € pre dospelých a 2 € pre študentov budú v predaji v priebehu januára v Prešove.

 


Ďalšie články