scrolltop scrollbottom

Novinky

Zápas hviezd už v sobotu - dôležité informácie pre fanúšikov
Redakcia | 12.01.2018 12:56:14

Zápas hviezd St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy 2018 v Prešove už klope na dvere. Po stredajšom kole ešte došlo k poslednej zmene v nominácii, keď zraneného Jaroslava Obšuta nahradil talentovaný obranca a bývalý mládežnícky reprezentant Oliver Košecký. Predpredaj lístkov bude prebiehať aj v piatok a vstupenky budú k dispozícii taktiež v deň zápasu priamo na štadióne. Divákov, ktorí sa chystajú na prvoligový hokejový sviatok, prosíme, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihiu. 

Tešiť sa môžete od 16:00 na bohatý program, folklórny súbor Rozmarija, roztlieskávačky Flowers, niekoľko diváckych súťaží, fotenie so striebornou prilbou či maskota Gooolyho. Hráči sa okrem exhibičného stretnutia predstavia aj v siedmich súťažiach zručností. Zahrajú si s hokejkami naopak, súťažiť budú v rýchlokorčuliarskej štafete, sile a presnosti streľby, ovládaní puku, minihokeji brankárov a taktiež uvidíme súboj o najatraktívnejší samostatný nájazd. Najlepší hráči Zápasu hviezd 2018 a jeden šťastlivec z hľadiska získajú dvojnocový pobyt pre dve osoby v najväčšom hotelovo-športovom komplexe vo Vysokých Tatrách v Hoteli 

Predpredaj lístkov prebieha ešte v piatok v obchodnom centre MAX Prešov od 16:00 do 20:00, k dispozícií je však len obmedzený počet vstupeniek. 

Vstupenky v deň zápasu si bude možné zakúpiť od 9:00 v bufete na zimnom štadióne a od 14:00 v pokladni prešovskej ICE Arény. Vstup na štadión bude divákom umožnený od 15:00. 

Parkovanie bude zabezpečené pred ICE Arénou a taktiež pred Tatran handball arénou od 15:00.

Novinári, ktorí majú záujem akreditovať sa na Zápas hviezd 1. hokejovej ligy 2017, môžu tak urobiť na e-mailovej adrese redakcia@prvaliga.sk

 

 


Ďalšie články