scrolltop scrollbottom

FOTOGALÉRIA

HC 46 Bardejov - ŠHK 37 Piešťany 1:2sn (10. kolo baráže)
HC 46 Bardejov - HC Mikron Nové Zámky 0:1 (5. zápas finále)
HC Mikron Nové Zámky - HC 46 Bardejov 4:2 (3. zápas finále)
MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Mikron Nové Zámky 4:5 (3. zápas semifinále)
MHk 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce 2:0 (5. zápas štvrťfinále)
HC Dukla Senica - HC Nové Zámky 2:3sn (3. zápas štvrťfinále)
MHk 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce 8:3 (2. zápas štvrťfinále)
HK Spišská Nová Ves - HC 46 Bardejov 4:2 (44. kolo)
HC 46 Bardejov - HC Prešov Penguins 3:2 (43. kolo)
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky 1:2 (43.kolo)
HK Spišská Nová Ves - MHk 32 L. Mikuláš 3:4 (42. kolo)
Zápas hviezd - 2. časť
Zápas hviezd - 1. časť
Zápas hviezd - súťaže zručností
Pred Zápasom hviezd
MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC 46 Bardejov 2:4 (39.kolo)
HC Dukla Senica - MHk 32 L. Mikuláš 1:6 (38. kolo)
HC Dukla Senica - HK Dukla Michalovce 5:2 (36.kolo)
HK Spišská Nová Ves - HC Prešov Penguins 2:3 (35. kolo)
HC Dukla Senica - HC 07 Detva 2:4 (34. kolo)
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Topoľčany 5:1 (34. kolo)
MHk 32 Liptovský Mikuláš – HC 07 Orin Detva 2:1 (33. kolo)
HC Dukla Senica - HC Nové Zámky 1:8 (33. kolo)
HC Prešov Penguins - HC 46 Bardejov 4:3sn (32. kolo)
MHK Bemaco Humenné - HK Gladiators Trnava 4:2 (32. kolo)
HK Spišská Nová Ves - HC Dukla Senica 4:2 (32. kolo)
HC Prešov Penguins - MHK 32 Liptovský Mikuláš 7:5 (30. kolo)
MHK Bemaco Humenné – HC 46 Bardejov 3:8 (30. kolo)
HK Spišská Nová Ves - HK 95 Považská Bystrica 7:4 (30. kolo)
HC Dukla Senica - HC 46 Bardejov 3:4sn (29. kolo)
MHK Bemaco Humenné – HC Dukla Senica 4:2 (28. kolo)
MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Dukla Senica 4:0 (27. kolo)
HC Dukla Senica - HK 95 POVAŽSKÁ Bystrica 6:2 (26. kolo)
HK Spišská Nová Ves - MHK Bemaco Humenné 3:2 (25. kolo)
HC Dukla Senica – HC Topoľčany 2:4 (24. kolo)
HC Prešov Penguins - MHK Bemaco Humenné 6:5 (23. kolo)
MHK Bemaco Humenné – HK Dukla Michalovce 2:5 (22. kolo)
HC Dukla Senica - HK Spišská Nová Ves 4:1 (21. kolo)
MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Prešov Penguins 4:3 (19. kolo)
HC Dukla Senica – HK Gladiators Trnava 9:3 (19. kolo)
MHK Bemaco Humenné - HC 07 Orin Detva 2:8 (18. kolo)
MHK Bemaco Humenné - HC Mikron Nové Zámky 3:2sn (16. kolo)
HC Prešov Penguins - HK Topoľčany 2:0 (16. kolo)
HK Spišská Nová Ves - HC 07 Detva 4:2 (16. kolo)
MHK 32 Liptovský Mikuláš - MHK Bemaco Humenné 3:1 (15. kolo)
HC Prešov Penguins - HC Nové Zámky 5:1 (14. kolo)
MHK Bemaco Humenné - HK Spišská Nová Ves 2:4 (14. kolo)
HC Dukla Senica - HK Dukla Michalovce 3:4 (14. kolo)
HC Dukla Senica - HC 07 Orin Detva (12. kolo)
HC Dukla Senica - HK Orange 20 6:3 (11. kolo)
HC Dukla Senica - HC Nové Zámky 4:5 sn (11. kolo)
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Orin Detva 6:1 (11. kolo)
MHK Bemaco Humenné - HK Trnava 5:2 (10. kolo)
HC Prešov Penguins - HC 46 Bardejov 5:8 (10. kolo)
HC Dukla Senica - HC Prešov Penguins 3:1 (9. kolo)
HC Nové Zámky - HK Dukla Michalovce 4:5 (8. kolo)
HC Prešov Penguins - MHK 32 Liptovký Mikuláš 3:2sn (8. kolo)
MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Gladiators Trnava 3:2 (7. kolo)
HC Nové Zámky - HC 07 Detva s.r.o. 3:0 (6. kolo)
HC Prešov Penguins - HK Orange 20 6:4 (6. kolo)
HC Prešov Penguins - HK Dukla Michalovce 6:0 (6. kolo)
HC Nové Zámky - MHK Bemaco Humenné 4:2 (5. kolo)
MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Dukla Senica 5:1 (5. kolo)
HC Prešov Penguins - HC 07 Detva 3:4sn (4. kolo)
MHK Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:4 (4. kolo)
HC Nové Zámky - HC Prešov Penguins 3:1 (3. kolo)
HK Spišská Nová Ves - MHK Bemaco Humenné 5:2 (3. kolo)
HC Prešov Penguins - HK Spišská Nová Ves 1:0pp (2. kolo)
HC Nové Zámky - HC 46 Bemaco Bardejov 3:2sn (1. kolo)
HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava 5:2 (1. kolo)
HC Nové Zámky vs Újpesti TE Budapest 4:1 ( prípravný zápas )
HK Spišská Nová Ves - MHk 32 L. Mikuláš 4:6 (Spišský pohár)
MHK Bemaco Humenné - HC Prešov Penguins 3:2 (Spišský pohár)
HC Nové Zámky - SVK Orange20 1:3 ( prípravný zápas )
HC Nové Zámky - HC 07 Detva s.r.o. 4:2 ( prípravný zápas )
HC Nové Zámky - HK 36 Skalica 0:5 ( prípravný zápas )
HC Nové Zámky - BEIBARYS Atyrau 1:5 (prípravný zápas )
HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Michalovce 3:6 (prípravný zápas)
HC Nové Zámky - Irtyš Pavlodar 7:5 (prípravný zápas)
HC 07 Detva - HK Spišská Nová Ves 2:3 pp (5. zápas finále)
HK Spišská Nová Ves - HC 07 Detva 2:3 po sn (1. zápas finále)
HK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves 1:3 (3. zápas semifinále)
HK Spišská Nová Ves - PHK 3b Prešov 8:4 (1. zápas štvrťfinále)