scrolltop scrollbottom
Ľubomír Vaškovič
Kapitán HK Skalica bol druhým najproduktívnejším hráčom decembra so 16 bodmi za 6 gólov a 10 prihrávok. Svoj tím ako pravý líder potiahol aj v náročných stretnutiach, dvoma gólmi zostrelil Topoľčany a trojbodový bol pri výhre nad Michalovcami.
icon710
Albín Podstavek
Útočník HC Topoľčany je veľkou osobnosťou a lídrom svojho mužstva. V decembri nebodoval iba raz a v 10 zápasoch strelil 6 gólov, ku ktorým pridal 7 asistencií. Skúsená ikona nitrianskeho hokeja vyniká skvelým prehľadom v hre a fantastickou technikou.
icon576
František Poliaček
Útočník HK Dukla Ingema Michalovce sa v decembri prepracoval na čelo kanadského bodovania 1. ligy, podáva stabilné výkony a s 15 kanadskými bodmi patril k najproduktívnejším hráčom mesiaca. Okrem toho stíha hrať aj v 2. lige, kde je najlepším strelcom.
icon295
Juraj Kamenický
Krídelník HK Gladiators Trnava bodoval v 9 z 10 decembrových zápasov. Jeho tri body boli kľúčové pri dôležitých víťazstvách s Dubnicou aj Spišskou Novou Vsou. Dohromady nazbieral tento 22-ročný mladík 14 bodov za 7 gólov a rovnaký počet asistencií.
icon76
František Koky
Center HK Spišská Nová Ves naskočil do 1. ligy iba koncom novembra, no v decembri už patril k ťahúňom Spišiakov. Šikovný útočník získal v 10 zápasoch 15 bodov (6+9), pričom sa výrazne podieľal na výhrach proti Prešovu či Považskej Bystrici.
icon56