scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba - december
Matej Giľák
Divoká karta Ľubomíra Vaica: Prvýkrát sa do ankety dostal aj hokejista HK Spišská Nová Ves. Bývalý mládežnícky reprezentant so svojou formáciou predvádza vynikajúce výkony. Šikovný center nazbieral v decembri 10 bodov (4+6).
icon1597
Erik Čaládi
Center HC Mikron Nové Zámky výrazne dopomohol svojmu tímu k posunu na druhé miesto tabuľky. V deviatich zápasoch strelil päť gólov a pridal aj šesť asistencií. Dvadsaťsedemročný Nitran zúročuje svoje extraligové skúsenosti, čo prináša želané ovocie.
icon1556
Igor Halás
Útočník HC Prešov Penguins mal v deviatich decembrových zápasoch štatistiku 10+5. Dokázal sa presadiť aj v ťažkých stretnutiach s mužstvami z prvej trojky. Na ľade bol 23-ročný Košičan rozdielovým hráčom a Prešov dotiahol až na štvrté miesto.
icon251
Peter Lichanec
Center MHk 32 Liptovský Mikuláš mal v decembri priemer dva body na zápas, strelil deväť gólov a na rovnaký počet prihral. Šikovný a rýchly dvadsaťdvaročný Lipták sa blysol najmä v Nových Zámkov, kde strelil hetrik.
icon246
Marcel Baláž
Útočník HC 46 Bemaco Bardejov nastúpil v decembri na sedem zápasov, z ktorých si odniesol dvanásť bodov (8+4). Dvadsaťsedemročný krídelník ťaží zo spolupráce s Kalináčom, vyniká rýchlosťou, prehľadom v hre a dobrou strelou.
icon201