scrolltop scrollbottom
Dušan Klučiar
Útočník HC Bratislava skóroval v 7 z 8 januárových stretnutí, dohromady strelil 12 gólov, ku ktorým pridal aj 5 asistencií a jednoznačne ovládol produktivitu minulého mesiaca. Dvadsaťštyriročný Bratislavčan sa prestrieľal až na čelo strelcov 1. ligy.
icon730
Peter Horváth
Obranca HK Skalica aj napriek svojmu mladému veku, 23 rokov, patrí na k lídrom defenzívy. V štatistike +/- sa zaradil medzi päticu najlepších v lige, čo potvrdil aj v januári svojimi +6 bodmi. Okrem toho rozhodol napínavý zápas s Dubnicou.
icon651
Marcel Baláž
Kapitán HC Prešov Penguins vyniká skvelým prehľadom v hre, ktorý v januári zužitkoval na 9 bodov (5+4). Jeho dva presné zásahy rozhodli duel s Bratislavou a dôležitý gól si dvojnásobný majster SR pripísal aj proti Michalovciam.
icon375
Marián Koleda
Kapitán HK 95 Považská Bystrica nasmeroval svoj tím do play-off, v januári mal s 5 gólmi a 4 asistenciami priemer vyše bodu na zápas. Skúsený 38-ročný útočník sa výrazne podpísal pod prekvapujúce výhry nad Spišiakmi, Dubnicou aj Topoľčanmi.
icon90
Marek Mašlonka
Krídelník HK Dukla Ingema Michalovce dokázal v januári okrem derby s Prešovom dať gól v každom zápase. Tridsaťročný rodák z Popradu svojimi skúsenosťami ťahal „Líšky“ k čo najlepšej pozícii pred play-off a mal priemer bod na zápas.
icon76