scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba - január
Martin Chovan
Obranný pilier HC Mikron Nové Zámky potvrdzuje povesť spoľahlivého beka so skvelým ofenzívnym cítením. Chovan zaknihoval v januári úctyhodných 12 bodov (2+10) a v štatistike +/- mal neuveriteľných 16 plusových bodov.
icon650
Adrián Lipovský
Divoká karta Ľubomíra Vaica: Šikovný krídelník Topoľčian podával v januári po chorobe vynikajúce výkony. V šiestich zápasoch strelil päť gólov a na dva prihral. Lipovský má skvelú palicovú techniku a je silný v súbojoch jeden na jedného.
icon519
Ondrej Burzala
Obranca MHk 32 Liptovský Mikuláš má ešte len 23 rokov, no patrí k veľkým oporám Liptákov. Talentovaný zadák odohral v januári len šesť zápasov, v ktorých ale stihol dať dva góly a na päť prihrať. V štatistike +/- mal 9 plusových bodov.
icon199
Branislav Srnka
Útočníkovi HC 07 Orin Detva vyšla hlavne druhá polovica januára, počas celého mesiaca nazbieral dokopy 9 kanadských bodov za 4 góly a 5 asistencií. Srnka vyniká skvelým ťahom na bránku a spoluhráčov často zásobuje umnými prihrávkami.
icon163
Milan Takáč
Tridsaťročný obranca je lídrom bardejovskej defenzívy. Takáč patrí medzi najlepších bekov v štatistike +/- a v januári sa mu podarilo získať aj 4 kanadské body. Výrazne sa podieľal hlavne na víťazstve Bardejova v Detve.
icon143