scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba SZĽH - január
Martin Kalináč
Divoká karta Richarda Šechného: Útočník HC Topoľčany odohral v januári síce len 6 zápasov, no v každom jednom sa mu podarilo dať gól. Rýchly a šikovný center získal dohromady 10 kanadských bodov (6+4) a na ľade bol najviditeľnejšou postavou Topoľčian.
icon977
Juraj Prokop
Center HC Prešov Penguins je najlepším nahrávačom súťaže a mozgom prvej prešovskej formácie. Vicemajster sveta do 18 rokov zaknihoval v januári 12 kanadských bodov (2+10) a výrazne dopomohol svojmu mužstvu k zisku prvého miesta.
icon767
Matej Giľák
Útočník HK Dukla Michalovce nazbieral v januári najviac bodov spomedzi všetkých hráčov 1. ligy, keď strelil 6 gólov a na 10 asistoval. Bývalý mládežnícky reprezentant zaujal rýchlym a technickým hokejom, po prestupe do Michaloviec bodoval v každom zápase.
icon142
Ľubomír Škápik
Obranca HK Skalica odohral fantastický január, zaznamenal úctyhodných 9 kanadských bodov (3+6) a tiež 8 plusiek do štatistiky +/-. Líder skalickej defenzívy bodoval v siedmich zápasoch po sebe a dokázal, že patrí k elitným obrancom 1. ligy.
icon110
Tomáš Török
Krídelník HC 07 Orin Detva mal minulý mesiac v priemere bod na zápas, keď strelil 4 góly a pridal aj 5 asistencií. Šikovný 21-ročný mladík vyniká skvelou technikou, prehľadom v hre a patrí medzi najväčšie útočné zbrane detvianskych „Medveďov“.
icon97