scrolltop scrollbottom
Jozef Tomčák
Center HC Prešov Penguins bol v novembri s 9 gólmi najlepším strelcom ligy a s 15 bodmi druhým najproduktívnejším hráčom. Šikovný 24-ročný Prešovčan s výborným prehľadom v hre patril ku kľúčovým mužom pri víťazstvách s Michalovcami či Dubnicou.
icon637
Tomáš Valečko
Obranca HK Dukla Ingema Michalovce patrí k najlepším bekom ligy. V novembri mal priemer bodu na zápas, strelil dva góly a pridal sedem asistencií. Do tabuľky +/- mu pribudlo 9 bodov, pričom v štatistike „pravdy“ sa v žiadnom zápase nedostal do záporných čísel.
icon301
Martin Uhnák
Útočník Topoľčian patril v novembri k lídrom „Žochárov“, keď v 9 zápasoch nazbieral 11 bodov (3+8). Jeho umná hra s citom pre prihrávku bola dôležitým faktorom pri víťazstvách nad Prešovom, Trnavou či Spišskou Novou Vsou.
icon231
Patrick Brodek
Krídelník HC Bratislava ovládol novembrovú produktivitu 1. ligy so 7 gólmi a 10 asistenciami. Vďačiť za to môže nielen 6-bodovému duelu s Novými Zámkami, presadiť sa dokázal aj v náročných stretnutiach s Michalovcami či Dubnicou.
icon225
Igor Bobček
Obranný pilier MHK Dubnica nad Váhom ovládol novembrovú produktivitu bekov s 11 kanadskými bodmi za 3 góly a 8 asistencií. Z desiatich stretnutí vyšiel 33-ročný robustný obranca bodovo naprázdno len dvakrát.
icon125