scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba - november
Martin Kalináč
Center HC 46 Bemaco Bardejov ovládol novembrové kanadské bodovanie s 18 bodmi (4+14). Vlani najproduktívnejší hráč súťaže bodoval v každom novembrovom dueli. Na 23-ročnom útočníkovi možno obdivovať exkluzívne prihrávky.
icon627
Martin Hajnik
Útočník HC 07 Orin Detva nazbieral v novembri desať kanadských bodov (5+5). Dvadsaťosemročný krídelník vyniká skvelým prehľadom v hre a dobrou technikou. Aj vďaka jeho prínosu sa Detva vyšvihla na prvé miesto.
icon319
Martin Chovan
Divoká karta Ľubomíra Vaica: Obranca Nových Zámkov predvádza od začiatku sezóny obdivuhodné výkony, za ktoré by si nomináciu zaslúžil už v predošlých v dvoch mesiacoch. Spoľahlivý 29-ročný zadák je stále najproduktívnejším obrancom 1. ligy.
icon262
Roman Jurák
Útočník HK Gladiators Trnava prišiel do materského klubu začiatkom mesiaca. Trnava po jeho príchode doslova ožila a vyhrala tri zápasy, 24-ročný krídelník sa blysol dvoma gólmi a tromi asistenciami pri dôležitom víťazstve nad Humenným.
icon192
Garip Saliji
Kapitán HC Dukla Senica prežil spolu s tímom skvelý november, aj vďaka nemu patrí Dukla do elitnej sedmičky. Minulý mesiac nazbieral 33-ročný skúsený nitriansky odchovanec 10 kanadských bodov (2+8).
icon78