scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba SZĽH - november
Lukáš Hamráček
Divoká karta Richarda Šechného: Útočník HK Spišská Nová Ves podáva od začiatku sezóny kvalitné výkony. Iba 20-ročný mladík predvádza pekný technický hokej a práve jeho góly rozhodli o dôležitých výhrach Spišsiakov nad Michalovcami a Skalicou.
icon1201
Ladislav Hopkovič
Obranca HC Prešov Penguins pomohol „Tučniakom“ poskočiť na 2. miesto aj napriek zraneniu svojej obrannej dvojičky Martina Krčulu. Nevysoký bek odvádzal výbornú defenzívnu robotu, súperom nedával veľa priestoru na ľade, čo dokazuje aj 12 bodov v štatistike +/-.
icon1197
Branislav Srnka
Center HC 07 Orin Detva bol jednou z ústredných postáv svojho tímu. Jeho umná hra s dobrým ťahom na bránku mu priniesla 4 góly a 10 asistencií, pričom v novembri bol bez kanadského bodu len raz.
icon292
Martin Drotár
Útočník HK Dukla Michalovce nazbieral v novembri 14 kanadských bodov (6+8). Tridsaťpäťročný robustný krídelník využil naplno svoje prednosti a aj vďaka nemu sa Dukla udržala na prvom mieste.
icon160
Roman Jurák
Krídelník HK Gladiators Trnava ovládol novembrové štatistiky so 17 bodmi za 10 gólov a 7 asistencií. Šikovný 25-ročný Trnavčan nebodoval len proti Detve, no prvým Michalovciam strelil 4 góly a postaral sa o prekvapenie 27. kola.
icon98