scrolltop scrollbottom
Ladislav Hopkovič
Obranca HC Prešov Penguins patrí dlhodobo k najlepším bekom ligy. V októbri ovládol štatistiku +/- s 12 bodmi a jeho prihrávky boli kľúčové pri výhrach nad Dubnicou či Michalovcami. V ôsmich októbrových zápasoch zaznamenal sedem asistencií.
icon484
Lukáš Vartovník
Center HK Spišská Nová Ves minulý mesiac hviezdil, keď v šiestich dueloch zaknihoval 13 bodov (7+6). Dvoma gólmi pomohol k porážke Michaloviec a šiestimi bodmi sa podieľal na všetkých góloch pri víťazstve nad Skalicou.
icon228
Tomáš Banovský
Krídelník HK Dukla Ingema Michalovce mal vynikajúci október, keď bodoval v každom zápase a k šiestim gólom pridal deväť asistencií. Blysol sa proti Považskej Bystrici a bol dôležitou postavou pri oboch výhrach nad Topoľčanmi.
icon174
Ľubomír Škápik
Obranca HK Skalica je lídrom defenzívy svojo mužstva. V októbri bol aj jedným z troch najproduktívnejších bekov ligy s ôsmimi kanadskými bodmi. Jeho prehľad a skúsenosti v zadných radoch sú pre Záhorákov nenahraditeľné.
icon149
Oliver Ďuriš
Útočník MHK Dubnica nad Váhom podával v októbri stabilné výkony a v siedmich zápasoch zaknihoval 12 bodov (7+5). Robustný center našiel streleckú formu a dvoma gólmi sa blysol proti Trnave, Považskej Bystrici a Prešovu.
icon78