scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba - október
Jakub Predajniansky
Divoká karta Ľubomíra Vaica: Obranca HC 07 Detva je bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska. Spoľahlivý 21-ročný zadák sa blysol troma bodmi (1+2) proti Bardejovu a skóroval aj proti Prešovu. Za celý október má na svojom konte 10 plusových bodov.
icon1408
Filip Vaško
Útočník HC 46 Bardejov strelil v októbri sedem gólov a pridal šesť asistencií. Technicky zdatný 21-ročný mladík sa zaskvel v zápase proti Michalovciam, keď sa podieľal na všetkých piatich góloch svojho tímu (3+2).
icon1314
Peter Lichanec
Center MHk 32 Liptovský Mikuláš sa už zohral v útoku s Marekom Uramom a ich prínos pre mužstvo je neoceniteľný. Dvadsaťdvaročný útočník oplýva rýchlosťou, kreativitou a počas októbra nazbieral sedem gólov a šesť asistencií.
icon284
Igor Halás
Útočník HC Prešov Penguins obhajuje striebornú prilbu. Hoci jeho tímu sa príliš nedarilo, 23-ročného Košičana bolo na ľade vždy vidieť a prezentoval sa aj niekoľkými parádnymi gólmi, v októbri ich vsietil sedem a pridal aj päť asistencií.
icon184
Pavol Pavešic
Obranca HC Dukla Senica mal v októbri priemer bod na zápas, keď strelil päť gólov a na päť prihral. Ešte len 22-ročný bek bol mimoriadne platný v osobných súbojoch a zaradil sa medzi najväčších ťahúňov senického mužstva.
icon78