scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba SZĽH - október
Michal Kokavec
Útočník HC Prešov Penguins výrazne dopomohol Prešovu vyšplhať sa na druhé miesto. Tridsaťtriročný krídelník ukázal veľký prehľad v hre, bol prirodzeným lídrom a v 7 zápasoch zaznamenal 12 bodov (5+7).
icon1550
Ľubomír Vaic
Divoká karta Richarda Šechného: Kapitán HK Spišská Nová Ves potvrdzoval svoje skúsenosti aj v októbri. V siedmich zápasoch strelil 4 góly a pridal tiež rovnaký počet asistencií. Spišiaci v ňom našli stabilného a spoľahlivého lídra.
icon1516
Ladislav Ščurko
Útočník HK Dukla Michalovce mal v októbri priemer bod na zápas. Tridsaťročný líder michalovskej ofenzívy podával vyrovnané výkony, na ľade bol stále nebezpečný a súperi ho často nevedeli obrať o puk.
icon216
Martin Kalináč
Útočník HC Topoľčany naskočil do prvoligového kolotoča ako víchor. Po štyroch zápasoch má nevysoký, no technicky zdatný Bratislavčan na konte už 10 kanadských bodov (3+7). Topoľčanom pomohol k trom víťazstvám.
icon96
Ján Zlocha
Center HK 95 Považská Bystrica získal v októbri najviac asistencií spomedzi všetkých hráčov 1. ligy (10). Robustný 22-ročný mladík vynikal fyzickou hrou a v predposlednom tíme tabuľky nazbieral úctyhodných 12 kanadských bodov.
icon17