scrolltop scrollbottom
Gleb Bylina
Center HC Prešov Penguins bodoval okrem zápasu s HK Orange 20 v každom stretnutí. Bol mozgom prešovskej hry a spoluhráčom vytváral šance na skórovanie. Okrem šiestich asistencií strelil aj sám dva góly.
icon860
Albín Podstavek
Útočník HC Topoľčany patril k najvýraznejším hráčom svojho tímu a v septembri si pripísal na konto 8 kanadských bodov (6+2). Tridsaťšesťročná bývalá ikona Nitry sa blysla najmä pri obrate s Novými Zámkami, keď zaznamenala hetrik.
icon848
René Jarolín
Center HK Skalica predviedol v septembri husársky kúsok, keď sa presadil v každom jednom zápase. Skúsený 35-ročný hokejista s vyše 500 štartmi v extralige bol pravým lídrom Záhorákov a ku šiestim gólom pridal aj tri asistencie.
icon290
Jakub Lesňák
Krídelník HK Spišská Nová Ves bol tvorcom hry svojho mužstva, za čo vďačí svojmu výbornému prehľadu v hre. V siedmich zápasoch zaznamenal 10 asistencií a s 11 bodmi je druhý najproduktívnejší hráč súťaže.
icon252
Michal Kluka
Útočník MHK Dubnica nad Váhom mal famózny september. Odštartoval ho štyrmi gólmi proti Trnave a následne skóroval aj v ďalších štyroch stretnutiach. Dohromady strelil 9 gólov a s 12 bodmi kraľuje kanadskému bodovaniu súťaže.
icon194