scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba - september
Igor Halás
Útočník HC Penguins Prešov bol v septembri najvýraznejším hráčom Šarišanov s 5 gólmi a 7 asistenciami. Dvadsaťtriročný hokejista so skvelou technikou a dobrou strelou zaujal tiež aktívnym prístupom pri hre bez puku.
icon533
Jakub Linet
Útočník HC 46 BEMACO Bardejov je aktuálne najproduktívnejší hráč celej súťaže s 19 bodmi za 12 gólov a 7 asistencií. Dvadsaťpäťročný hokejista pripomína svojou hrou legendárneho „tichécho zabijaka“ Miroslava Šatana.
icon528
Marek Uram
Útočník MHk 32 Liptovský Mikuláš získal v septembri 10 bodov za 4 góly a 6 asistencií a je najproduktívnejším hráčom mužstva. Do materského klubu sa skúsený 41-ročný veterán a majster sveta z roku 2002 vrátil pred touto sezónou.
icon220
Filip Nemček
Šikovný 22-ročný útočník HC Topoľčany nazbieral v septembri 6 gólov a 4 asistencie. Jediný pravák v päťčlennej nominácii vyniká vďaka vynikajúcej technike a svojej rýchlosti. Vlani hral ruskú juniorskú medzinárodnú súťaž MHL.
icon128
Juraj Faith
Divoká karta Ľubomíra Vaica: Kapitán HK Dukla Michalovce vsietil počas septembra 6 gólov a pripísal si na svoje konto aj 8 asistencií. Ostrieľaný tridsaťdeväťročný útočník je tretím najproduktívnejším hráčom súťaže a lídrom michalovského tímu.
icon99