scrolltop scrollbottom
Strieborná prilba SZĽH - september
Rastislav Gašpar
Dvadsaťjedenročný útočník HC 07 Orin Detva mal raketový štart do sezóny a po piatich kolách bol suverénnym lídrom produktivity. Mesiac ukončil so štatistikou 9+6 na delenom prvom mieste bodovania súťaže.
icon592
Radovan Cútt
Center HK Dukla Michalovce sa v septembri podieľal na sedemzápasovej víťaznej šnúre Zemplínčanov. Dvadsaťšesťročná opora Dukly zaznamenala v priemere gól na zápas a s 15 bodmi ovládla spolu s Gašparom bodovanie súťaže.
icon408
Miroslav Vantroba
Obranný pilier HK Spišská Nová Ves sa môže pochváliť bohatými extraligovými skúsenosťami, ktoré teraz zúročuje v materskom klube. Spoľahlivý 37-ročný bek nazbieral v septembri 7 plusových bodov.
icon230
Rastislav Vereš
Útočník HK Skalica sa dostal v septembri do skvelej formy. Technicky zdatný 22-ročný mladík ovládol s 10 bodmi (5+5) bodovanie nováčika 1. ligy a s dvoma gólmi bol ústrednou postavou pri víťazstve nad favorizovaným Prešovom.
icon106
Roman Jurák
Divoká karta Richarda Šechného: Útočník HK Gladiators Trnava mal perfektný začiatok mesiaca, keď skóroval štyri zápasy po sebe. Celkovo ukončil september s 9 bodmi na konte za 6 gólov a 3 asistencie.
icon42